Hääletamise koht valimispäeval: | Keskallee 36, Kohtla-Järve (Kohtla-Järve Kultuurikeskus) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 56648975 |
Piirid: | Valimisjaoskonda kuuluvad Järveküla tee majad tänava algusest kuni nr 50 paarisarvulised ja kuni nr 69 paarituarvulised; Keskallee majad nr 21 kuni 36, Pärna tänava majad nr 1, 1a ja 2; Olevi tänava majad nr 2a, 2b; kõik Pisuhänna, Tuuslari, Torujõe, Eduard Vilde, Ehitajate, Friedrich Reinhold Kreutzwaldi, Gaasi, Ida, Inseneri, Kaevuri, Karl Lutsu, Kuu, Käva, Lai, Lembitu, Lille, Lõuna, Marsi, Metsa, Õuna, Piiri, Pikk, Pioneeri, Pisuhänna, Põllu, Päikese, Rohelise, Siidisuka, Tehnika, Vabaduse ja Vabriku tänava ning aiandusühistute: AÜ "Keemik-3" (Päikese tn 23), AÜ "Romantik" (Päikese tn 21), AÜ "Vana Kaevur" (Päikese tn 20), AÜ "Käva Saak" (Päikese tn 25) ja AÜ "Roheline Laine" (Päikese tn 22) majad. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Keskallee 36, Kohtla-Järve (Kohtla-Järve Kultuurikeskus) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 56648975 |
Esimees: | TIINA MALMAN 56648975 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Pärna tn 20, Kohtla-Järve (Kesklinna Gümnaasium) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 53950840 |
Piirid: | Valimisjaoskonda kuuluvad Kalevi tänava paarituarvulised majad alates nr 3 kuni nr 37; Olevi tänava majad alates nr 6 kuni nr 27; Pärna tänava majad alates nr 5 kuni nr 29; Keskallee majad paarisarvulised alates nr 8 kuni nr 20 ja paarituarvulised alates nr 9 kuni nr 17; kõik Endla, Vahtra ja Ringi tänava majad. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Pärna tn 20, Kohtla-Järve (Kesklinna Gümnaasium) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 53950840 |
Esimees: | TATJANA ORLOVA 53950840 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Kalevi 37, Kohtla-Järve (Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Kohtla-Järve osakond) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 5123927 |
Piirid: | Valimisjaoskonda kuuluvad Kalevi tänava paarisarvulised majad alates nr 22 kuni nr 36; kõik Põhja allee ja Metsapargi tänava majad. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Kalevi 37, Kohtla-Järve (Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Kohtla-Järve osakond) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 5123927 |
Esimees: | TATJANA SAMSONOVA 5123927 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Pärna 49, Kohtla-Järve (Slaavi Gümnaasium) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 53432639 |
Piirid: | Valimisjaoskonda kuuluvad Olevi tänava majad alates nr 29 kuni tänava lõpuni, kõik Mõisa tee, Aia tänava, Sakala tänava, Sakala põik, Karja tänava, Karja põik, Järve tänava, Järve põik ja Rea tänava majad. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Pärna 49, Kohtla-Järve (Slaavi Gümnaasium) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 53432639 |
Esimees: | NATALJA MAKSIMOVA 53432639 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Järveküla tee 75, Kohtla-Järve (TTÜ Virumaa Kolledž) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 5253874 |
Piirid: | Valimisjaoskonda kuuluvad Järveküla tee paarisarvulised majad alates nr 52 kuni nr 64 ja paarituarvulised nr 71 kuni nr 77 ning nr 125a; Keskallee majad nr 2 kuni nr 7; Kalevi tänava majad nr 4 ja 16; Pärna tänava majad nr 35 kuni nr 54 ja kõik Lydia Koidula, Ravi ja Uue tänava majad. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Järveküla tee 75, Kohtla-Järve (TTÜ Virumaa Kolledž) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 5253874 |
Esimees: | KRISTA KOOL 5253874 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Katse 2, Kohtla-Järve (Järve Gümnaasium) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 53292071, 55611049 |
Piirid: | Valimisjaoskonda kuuluvad kõik Katse, Sinivoore ja Outokumpu tänava majad. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Katse 2, Kohtla-Järve (Järve Gümnaasium) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 53292071,55611049 |
Esimees: | EHA KARUS 53292071 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Mardi 6, Kohtla-Järve (Ahtme klubi) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 5524934 |
Piirid: | Valimisjaoskonda kuuluvad kõik Ahtme maantee paarisarvulised majad ning majad nr 1, 91, 97, 105, 107, 109, 113; Altserva tn majad alates nr 16 kuni tänava lõpuni, Hobuseraua, Jaaniku, 1.Liini, 3.Liini, Kadri, Kiige, Lasteaia, Lehola, Mardi, Kandle, Ritsika, Sõnajala, Sõpruse, Tabori, Tammiku ja Tervise tänava; Tartu maantee; Väike põik, Võidu põik ja Aiandusühistu "Mitšurinets" (Sõpruse 97) majad. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Mardi 6, Kohtla-Järve (Ahtme klubi) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 5524934 |
Esimees: | NIINA KOZÕREVA 5524934 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Altserva 6, Kohtla-Järve (Ahtme Gümnaasium) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 56217245 |
Piirid: | Valimisjaoskonda kuuluvad kõik Toome puiestee paarisarvulised majad; Estonia puiestee majad alates nr 30 kuni nr 46; Ahtme maantee majad nr 69, 71, 73, 79; Maleva tänava majad nr 6 kuni nr 17; Altserva tänava paarisarvulised majad alates nr 2 kuni nr 14 ning kõik Kastani, Kalda, Kaja, Pihla ja Õpetajate tänava majad. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Altserva 6, Kohtla-Järve (Ahtme Gümnaasium) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 56217245 |
Esimees: | MARE VODJA 56217245 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Maleva 4, Kohtla-Järve (Ühisgümnaasium) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 55636630 |
Piirid: | Valimisjaoskonda kuuluvad Toome puiestee paarituarvulised majad; Maleva tänava majad alates nr 27 kuni nr 43 ja Estonia puiestee majad alates nr 19 kuni nr 29, Ahtme maantee majad nr 51, 53, 55, 57. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Maleva 4, Kohtla-Järve (Ühisgümnaasium) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 55636630 |
Esimees: | GALINA SEMERNJA 55636630 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Puru tee 39a, Kohtla-Järve (Tammiku Gümnaasium) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 5185847 |
Piirid: | Valimisjaoskonda kuuluvad Puru tee paarituarvulised majad alates nr 19 kuni nr 41; Estonia puiestee majad alates nr 1 kuni nr 18a ja Ahtme maantee paarituarvulised majad alates nr 25 kuni nr 47. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Puru tee 39a, Kohtla-Järve (Tammiku Gümnaasium) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 5185847 |
Esimees: | SILVA GERASSIMOV 5185847 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Ridaküla tn. 24, Kohtla-Järve (Lasteaed Tuhkatriinu) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 5511442 |
Piirid: | Valimisjaoskonda kuuluvad Puru tee paarisarvulised majad ja kõik Pargi, Pargitaguse, Kasteheina, Salu, Aru, Ridaküla ja Kaare tänava majad. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Ridaküla tn. 24, Kohtla-Järve (Lasteaed Tuhkatriinu) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 5511442 |
Esimees: | SVETLANA KOLLO 5511442 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Lehe 10a, Kohtla-Järve (Kohtla-Järve Põlevkivimuuseum) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 56320653 |
Piirid: | Valimisjaoskonda kuuluvad kõik Kukruse linnaosa Jõhvi maantee, Lehe tänava, 1.Lehe põik, 2.Lehe põik, 3.Lehe põik, Mäe, Mäealuse, Õnne, Paate, Põhja, Staadioni ja Võsa tänava majad. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Lehe 10a, Kohtla-Järve (Kohtla-Järve Põlevkivimuuseum) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 56320653 |
Esimees: | DENISS ALEKSEJEV 56320653 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Briketi 7, Kohtla-Järve (Oru klubi) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 53427675 |
Piirid: | Valimisjaoskonda kuuluvad kõik Oru linnaosa Briketi, Kase, Kesk, Männi, Vikerkaare ja Virmalise tänava majad. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Briketi 7, Kohtla-Järve (Oru klubi) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 53427675 |
Esimees: | ANATOLI KONDUROV 53427675 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Humala 1, Kohtla-Järve (Sompa klubi) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 53358644 |
Piirid: | Valimisjaoskonda kuuluvad kõik Sompa linnaosa Aruserva, Betooni, Ereda, Humala, Kanarbiku, Kannikese, Kelluka ja Luha tänava, Luha põik, Oblika, Rutiku, Servaääre, Tarna, Terase, Timuti, Tulika ja Tuule tänava, Tuule põik, Valli, Videviku ja Ülase tänava ning ainadusühistute "Au Kaevur" (Ereda tn 38), AÜ "Geoloog" (Geoloogi tn 1), AÜ "Sompa Aed" (Aruserva tn 40) ja AÜ "Rutiku" (Luha tn 5) majad. |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Humala 1, Kohtla-Järve (Sompa klubi) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 53358644 |
Esimees: | KONSTANTIN MALITSKI 53324534 |
Hääletamise koht valimispäeval: | Nooruse 9, Sirgala (Sirgala Nooruse 9 ruumid) |
Hääletamise aeg valimispäeval: | 9.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 53358644 |
Piirid: | Valimisjaoskonda kuuluvad kõik Viivikonna ja Sirgala asumi Kaevurite, Pargi, Pärna ja Rahu tänava, Rahu põik, Torni, Ehitajate, Energeetiku, Kooli, Nooruse, Ringi, Rohelise tänava majad |
Eelhääletamise info: | 1., 2. ja 3. juuni Nooruse 9, Sirgala (Sirgala Nooruse 9 ruumid) |
Eelhääletamise aeg: | 12.00-20.00 |
Sidevahendid: |
Tel: 53358644 |
Esimees: | MARIO PETERSON 53358644 |