Valimispäev välisministeeriumi pressikeskuses

Teadmiseks ajakirjanikele

Riigikogu XII koosseisu valimise päeval 6. märtsil 2011 on välisministeeriumi pressikeskus (Lauteri 2) avatud kella 14.00-st kuni esialgsete valimistulemuste teatavakstegemiseni (orienteeruvalt südaööni). Pressikeskuses on võimalik saada operatiivset informatsiooni valimiste käigu ja valimistulemuste kohta. Kavas on korraldada ka pressikonverentse. Pressikeskuse töökeeled on eesti ja inglise keel.

Pressikeskuse infotelefon 6. märtsil on +372 637 7630. Riigikogu valimistega seotud informatsiooni on võimalik saada ka Vabariigi Valimiskomisjoni veebilehelt www.vvk.ee .

Ajakirjanike akrediteerimine toimub eelregistreerimise kaudu. Eelregistreerimiseks palume hiljemalt 2. märtsiks täita ankeet, mille leiate välisministeeriumi veebilehelt http://ankeet.vm.ee/est/valimised.

Pressikaartide väljastamine toimub 6. märtsil alates kella 14.00-st välisministeeriumi pressikeskuses isikuttõendava dokumendi esitamisel.

Valimiste eel ja ajal on avatud ka Riigikogu teabekeskus, mis asub Vabariigi Valimiskomisjoniga ühes majas Toompea 1, infotelefon 631 6300.
 

+ + +